Araç Kaza Sigortası
6 Haziran 2019
Araç Muayene İşlemleri
6 Haziran 2019

Sağlık Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta 16 yaşından büyük 65 yaşından küçük kişilerin kaza sonucunda ölmesi yada yaralanmasına karşı güvence verilir. Yaşı 16 dan küçük olan sigortalıların ölümü durumunda yalnızca cenaze masrafları ödenir. Bu kişilerin sürekli olarak sakat kalması durumunda ise verilecek teminatın %10 u yıllık gelir şekilde ve 10 yılda ödenmek koşuluyla verilir. 65 yaşından büyük kişiler için ek prim alınarak 75 yaşına kadar teminat verilebilir.

Bu sigorta ile ölüm ve süreli sakatlık, geçici olarak işten yoksun kalma hali ( gündelik tazminat ) ve tedavi giderleri güvenceleri verilmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışına çıkacak kişilerin vize alabilmeleri için konsolosluklar tarafından talep olunan işbu sigorta ile sigortalının yurt dışında bulunduğu süre zarfında ve poliçe süresi içinde maruz kalacağı bir kaza sonucunda ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masraflarını veya ani bir rahatsızlık sonucu tedavi için yapacağı masrafları bireysel kaza genel şartları ile hastalık sigortası özel şartları dahilinde poliçede belirtilen limitlere kadar temin eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir